facebook
wedding, business & spa
Ciechanów, ul. M.M. Kolbe 76

Wyjątkowo Greckie chwile w Spa

Przygotowaliśmy dla Państwa zabiegi - Rytuały. które sprawią, że poczujecie się zregenerowani, piękni i zadbani. Twoje ciało odzyska równowagę, tworząc z duszą harmonijną całość. Zamknij oczy, posłuchaj muzyki i daj się ponieść marzeniom.

 

Rytuał Atena   2,5h

280zł

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą ceremonię,  która przeniesie ciało i umysł na piękne greckie wyspy: czerwone winogrona, pomarańcze, sól morska, błoto greckie i oliwa z oliwek  oraz  grecka muzyka. Wszystko to  podczas pobytu w Spa Hotelu Atena. Ceremonię rozpoczynamy od relaksu w jacuzzi,  saunie parowej oraz kąpieli w wannie pełnej cytrusów  z lampką czerwonego wina .Po takiej kąpieli zapraszamy na peeling całego ciała z solą morską a następnie okład z maską torfową. Ostatnim równie wspaniałym etapem ceremonii jest masaż relaksacyjny  oliwą z oliwek.

 
Rytuał Wenus   1,5h 210zł

Rytuał rozpoczynamy rozgrzaniem ciała w saunie suchej. Kolejnym etapem jest relaksująca kąpiel w wannie z dodatkiem mleka połączona ze złuszczeniem zrogowaciałego naskórka wiórkami kokosowymi. Uwieńczeniem wspaniałej ceremonii jest masaż całego ciała z użyciem ciepłego oleju kokosowego. Olej kokosowy działa regenerująco i uspokajająco na skórę.
W tym cudownym błogostanie poczęstujemy Państwa  wyjątkowym nektarem Bogów.

 
Rytuał Zeus 2h 200zł

Rytuał poświęcony specyfice męskiej skóry oraz męskich upodobań. Remineralizuje, energetyzuje, regeneruje, chroni i wzmacnia. Wspaniałe chwile rozpoczniemy peelingiem z soli z morza martwego, po czym zaprosimy Pana na regenerujący masaż całego ciała na bazie naturalnego oleju. Dopełnieniem będzie masaż relaksacyjny na skórę głowy, który wzmocni i pobudzi cebulki włosów.

 
Rytuał Indoceane 2,5h 260zł

Rytuał ten to niezwykła podróż w krainy piękna i relaksu, gdzie Twoje ciało poprzez kąpiel oraz niezwykły masaż z elementami masażu ajurwedyjskiego osiągnie stan pełnego odprężenia i relaksu. Jest to propozycja dla osób zestresowanych potrzebujących wygładzenia i głębokiej regenaracji skóry. Zakończeniem rytuału będzie odżywcza maska na ciało.

                                                                           
                                                                       
                                                                        

„Rozbudowa Hotelu Atena wraz z utworzeniem oferty turystycznej związanej z walorami turystycznymi Ciechanowa i okolic”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków Budżetu Państwa.
Priorytet VI. - Wykorzystanie walorów naturalnych i kulturowych dla rozwoju turystyki i rekreacji, Działanie 6.2
Całkowita wartość projektu 817 488,84
Wydatki/koszty kwalifikowalne 667 429,95
Poziom dofinansowania 44,94%
Kwota dofinansowania (EFRR i Budżet państwa) 299 943,02
Wkład wspólnotowy (EFRR) 254 951,57
Budżet państwa 44 991,45
Copyright © 2012 webCOVER