Wedding, Business & SpaAtena

 

Hotel Atena to nowopowstały, nowoczesny a jednocześnie kameralny obiekt. Położony jest w Ciechanowie (100km od Warszawy, niedaleko drogi krajowej nr 7), w przyjaznej okolicy, która pozwala zapewnić spokój i bezpieczeństwo. Hotel Atena oferuje Gościom niezapomniany pobyt w komfortowych, elegancko urządzonych pokojach i apartamentach, dając możliwość relaksu i odpoczynku. Goście mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę. Zrobimy wszystko żeby każdy Gość poczuł się wyjątkowo.

 

 

Pokoje wyposażone są w łazienki z panelem masująco-natryskowym, w każdym pokoju telefon, telewizje satelitarną, dostęp do Internetu. Oferujemy także ekskluzywne apartamenty, które pozwolą na relaks. Nasza restauracja oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej jak również wyśmienite dania europejskie, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Zapraszamy do centrum SPA & WELLNESS w którym dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi i szerokiemu wachlarzowi zabiegów zapomnicie Państwo o codzienności i przeniesiecie się w świat ciszy i relaksu.

Hotel Atena jest znakomitym miejscem do zorganizowania szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych dla firm.

 

Rezerwacja